Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Yzberisht! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe organizihet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket. Prona ka mobilim te pjesshem dhe nuk eshte e banuar me pare. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37691
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G827
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate