Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 125.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 bosh tek Rezidenca ASL, QSUT!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 bosh tek Rezidenca ASL, QSUT. Apartamenti ka siperfaqe 125m² dhe organizohet nga nje koridor shperndares, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete  dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 40047
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 125.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1055

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate