Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Yzberisht!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne Yzberisht! Apartamenti ka siperfaqe 70m² dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38741
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 70.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G924

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate