Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si qender estetike, zyre, klinik etj. Ambienti ndodhet ne katin 0 eshte i organizuar ne open space dhe ka siperfaqe 80m² dhe ndodhet ne nje zone te populluar. I vendosur buze rruge, ambienti eshte nje mundesi e mire investimi per cdo biznes te ri apo ekzistues. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe sistem aspirim-kondicionim. Cmimi 600€/muaj. Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35005
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G520
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate