Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 10,000.00 m2

Shitet toke ne Marikaj, Vore!

550.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Marikaj, Vore me nje siperfaqe prej 10 000m². Pozicionohet prane liqenit artificial dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj bimesie ne baze te analizave te tokes,po ashtu pozicioni jep mundesine e krijimit te pikave turistike,agroturizem,kamping,kantine vere, ullishte, pemtore etj. Fshati Marikaj i cilesuar si “Kurora e Blerte” e territorit eshte pjese e projektit 100 fshatrat turistike,22 km nga Tirana ne drejtimin e autostrades Tirane-Durres. Prane liqenit eshte duke u punuar per digen dhe pedonale. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 55€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35020
Cmimi: 550.000 €
Siperfaqja: 10,000.00 m2
ID e Pronës: G523

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate