Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 175.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Elbasanit!

2.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ka siperfaqe 175m² eshte i organizuar ne open space dhe disponon 1 tualet, eshte i pershtatshem per biznese te ndyshme si klinik dentare, sallon bukurie etj.. Ambienti ndodhet ne katin 1 dhe disponon ndricim natyral. Nje rast per mos tu humbur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Cmimi: 2400€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35984
Cmimi: 2.400 €
Siperfaqja: 175.00 m2
ID e Pronës: G641

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate