Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 600.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova!

2.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova. Ambienti ka siperfaqe 600m² dhe organizohet ne 7 ambiente zyre, disponon dy tualete dhe eshte  fasad xhami. Ambienti ndodhet ne katin 1-re dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si klinik, zyra kompanie, call center, zyra IT etj..  Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 2500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40804
Cmimi: 2.500 €
Siperfaqja: 600.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1130

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate