Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Jepet ambjent me qera prane Kompleksit Delijorgji!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet ambjent me qera prane Kompleksit Delijorgji! Ambjenti ka siperfaqe 100 m² eshte i organizuar ne open space, disponon nje tualet dhe ndodhet ne katin e 1-re. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinik dentare, sallon bukurie etj…Cmimi 700€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39927
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1041

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate