Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 124.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

204.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne faze shtrimi, ka siperfaqe 124m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete, nje ballkon ne dhomen e gjumit te femijeve dhe nje tualet i perbashket. Cmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39930
Cmimi: 204.600 €
Siperfaqja: 124.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1042

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate