Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 4 Tualete
  • 340.80 m2

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

798.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile tek Lake Shore Residences. Lake shore është një projekt rezidencial vilash i cili do të ndërtohet së shpejti në Liqenin e Farkës, Tiranë. Ky kompleks do të shtrihet në një nga zonat më të lakmuara për të jetuar në kryeqytet larg zurmave dhe smogut. Kompleksi ka një arkitekur moderne nderthurur me së miri me relievin dhe peizazhin natyror të zonë. Vilat janë të organizuara me 1-2-3 kate banimi, vend parkimi, pishine dhe oborr, kompleksi ofron siguri dhe akses direkt ne liqenin e Farkës. Kompleksi disponon 42 Vila Elitare të cilat  do ti japin një zhvillim akoma më të madh kësaj zone. Prona në të cilën do të ndërtohet ky projekt  ka një sipërfaqe prej 43 900 m2, ku hapësira e ndërtimit është 14 674.4 m2. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 340.8m² & siperfaqe parcele 433.5m² dhe organizohet ne kati 0: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, nje lavanderi, dy magazina, nje ambient teknik dhe dy poste parkimi. Kati i 1-re: nje sallon ndenje, nje ambient gatimi, parabanjo tualet, nje pishine , nje verande dhe nje depo me akses nga veranda. Kati i 2-te: tre dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet dhe garderobe me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Cmimi 798.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34112
Cmimi: 798.000 €
Siperfaqja: 340.80 m2
Dhomat total: 7
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 4
ID e Pronës: G411

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ballkone|Garazh|Kopesht|Parkim
Pishine

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
3.000 €

Jepet me qera super vile ne Teg!

3 BD
3 BA
224.00 m2
Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate