Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 117.22 m2

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha!

175.830 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 117.22m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi tulle dhe punimet perfundojne ne shtator te 2024. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40097
Cmimi: 175.830 €
Siperfaqja: 117.22 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1061

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate