Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak!

1.950.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ne kati 0 : open space dhe 2 tualete me siperfaqe 1250m² , 2 porta hyrje , 6.5m lartesi dhe me te gjitha instalimet e nevojshme. Kati 1 : open space dhe 2 tualete me siperfaqe 1200m² dhe 4.5m lartesi. Kati 2 : 6 dhoma dhe 2 tualete. Gjithashtu ka nje solete te shrytezueshme deri ne 25 tone. Disponon vend per nje ashensor. Prona eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si ; fasoneri , mobileri etj. Vendodhja e prones ka prespektive te larte per shkak te projektit infrastrukturore qe do te kete ne te ardhmen. Cmimi 1.950.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34173
Cmimi: 1.950.000 €
ID e Pronës: G421

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Qera
1.500 €

Jepet me qera kapanon ne Mezez!

1 BA
200.00 m2
Magazina / Kapanone
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate