click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Your search results

Blog Archives

Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne...

Dec 03, 2022
Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ...
Continue reading

Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze...

Dec 03, 2022
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ne kat ...
Continue reading

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori...

Dec 02, 2022
Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt. Prona ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirea ...
Continue reading

Shitet toke ne Fier!

Dec 02, 2022
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne baze te pozicionit dhe ven ...
Continue reading

Jepet me qera ambient komercial ne Fresk!

Dec 02, 2022
Jepet me qera ambient komercial ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te ...
Continue reading

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses ...

Dec 02, 2022
Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Apartamenti ka siperfaqe 128m² dhe oga ...
Continue reading

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses ...

Dec 02, 2022
Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Apartamenti ka siperfaqe 117.5 m² dhe ...
Continue reading

Shitet apartament 2+1+2 tek ”EMI 6” Residenc...

Dec 02, 2022
Shitet apartament 2+1+2 tek ”EMI 6” Residence tek Rruga Riza Cerova! Apartamenti ka siperfaqe 103.5m² dhe organizoh ...
Continue reading

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek kompleks...

Dec 02, 2022
Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Univers City prane QTU . Apartamenti ka siperfaqe 84.6m² dhe eshte ne ...
Continue reading

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

Dec 02, 2022
Shitet vile tek Lake Shore Residences. Lake shore është një projekt rezidencial vilash i cili do të ndërtohet së sh ...
Continue reading

Compare Listings