click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Rruga Ferit Xhajko

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Ferit Xhajko...

73.000 €
Shitet apartament 2+1 tek Rruga Ferit Xhajko! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje p ...
Shitet apartament 2+1 tek Rruga Ferit Xhajko! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues i restau ...
2 1 52.70 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Ferit Xhajko...

75.000 €
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Ferit Xhajko! Apartamenti ka siperfaqe 63m², ndodhet ne ka ...
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Ferit Xhajko! Apartamenti ka siperfaqe 63m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...
1 1 63.00 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Fe...

1.680 €
Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Ferit Xhajko. Ka nje siperfaqe prej 420m²,ndodhe ...
Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Ferit Xhajko. Ka nje siperfaqe prej 420m²,ndodhet ne katin -1 dhe eshte i ...
420.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial ne rrugen Ferit Xha...

357.000 €
Shitet ambient komercial ne rrugen Ferit Xhajko. Ka nje siperfaqe prej 420m²,ndodhet ne ka ...
Shitet ambient komercial ne rrugen Ferit Xhajko. Ka nje siperfaqe prej 420m²,ndodhet ne katin -1 dhe eshte i persht ...
420.00 m2details

Compare Listings