click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Fusha e Aviacionit

Apartament 1+1
Shitje

Okazion!! Shiten 2 apartament 1+1 tek Fusha ...

172.500 €
Okazion!! Shiten 2 apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit. E pozicionuar në një zonë lehtës ...
Okazion!! Shiten 2 apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe m ...
1 1 138.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacion...

125.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m² dhe org ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon se ...
2 2 100.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet lokal tek Fusha e Aviacionit!

400.000 €
Shitet lokal tek Fusha e Aviacionit! Lokali ndodhet në një zonë shumë frekuentuar, të pref ...
Shitet lokal tek Fusha e Aviacionit! Lokali ndodhet në një zonë shumë frekuentuar, të preferuar për zhvillimin e bi ...
115.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Garden Residence...

114.979 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Garden Residence Turdiu. Apartamenti ka siperfaqe 121.03m² dhe ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Garden Residence Turdiu. Apartamenti ka siperfaqe 121.03m² dhe organizohet ne nje sallo ...
2 2 121.03 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit...

121.800 €
Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti ka siperfaqe totale 130.2m² ku 7 ...
Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti ka siperfaqe totale 130.2m² ku 72.70m² eshte apartament d ...
1 1 130.20 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit...

125.520 €
Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti ka siperfaqe totale 104.6m² dhe ...
Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti ka siperfaqe totale 104.6m² dhe organizohet ne nje sallon ...
2 1 104.60 m2details

Compare Listings