click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Bulevardi Zogu i Pare

Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1 tek Mozart Resi...

650 €
Jepet me qera apartament 2+1 tek Mozart Residence, Bulevardi Zogu i I! Ne nje nga ndertime ...
Jepet me qera apartament 2+1 tek Mozart Residence, Bulevardi Zogu i I! Ne nje nga ndertimet me luksioze ne zemer te ...
2 1 105.00 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambjent komercial tek Bulevard...

1.500 €
Jepet me qera ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I! Ambjenti ka siperfaqe 200m² dhe ndod ...
Jepet me qera ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I! Ambjenti ka siperfaqe 200m² dhe ndodhet ne katin e 2-te. Orga ...
200.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevardit ...

1.250 €
Jepet me qera apartament 2+1 me vendndodhje në zemër të Tiranës, pozicioni në kryqëzimin e ...
Jepet me qera apartament 2+1 me vendndodhje në zemër të Tiranës, pozicioni në kryqëzimin e bulevardit “Zogu i Parë” ...
2 1 107.30 m2details

Compare Listings