Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 2,000.00 m2

Super Okazion!! Shitet toke buze rruges kryesore tek Ura e Beshirit!!

205.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Super Okazion!! Shitet toke buze rruges kryesore tek Ura e Beshirit!! Toka ka siperfaqe 2000m² dhe ndodhet ne vije te pare te rruges kryesore. Pozicioni qe ka i jep prioritet per shumellojshmeri biznesesh. Cmimi 102.5€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33601
Cmimi: 205.000 €
Siperfaqja: 2,000.00 m2
ID e Pronës: G343

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate