Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 107.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 1 ballkon dhe 1 korridor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Cmimi 140.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33690
Cmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 107.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G354
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate