Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 103.77 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca KinoBlock, Klan!

134.900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca KinoBlock, Klan! Apartamenti ka siperfaqe 103.77m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket.  Rezidenca eshte nje kompleks banimi dhe sherbimi i perbere nga 5 kulla. Ky projekt organizohet me hapesira te gjelberuara, rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i Ambienteve te sherbimit per Qender Shendetsore, Kopesht, Shkolla 9-Vjecare dhe e Mesme e sapo perfunduar. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te unazes se madhe e cila ka fillur punimet dhe i shton vlere dhe akses levizje zones. Prona eshte ne faze karabina. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43041
Cmimi: 134.900 €
Siperfaqja: 103.77 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1356

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate