Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 4 Tualete
  • 300.00 m2

Shitet Vile Premium ne San Nicolas Resort Palace!

900.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Vile Premium ne San Nicolas Resort Palace! Vila ka siperfaqe ndertimi 300m² & siperfaqe trualli 500m². Organizohet ne: kati 0: nje sallon te bollshem me ambientin e gatimit me vete, 2 tualete ( njeri tualet ne shërbim te pishinës dhe tjetri per ambientin  e ditës ), nje ambient teknik/depo, nje pishinë dhe dy poste parkimi. Kati 1: tre dhoma gjumi me pamje nga deti ku matrimonialja disponon tualet dhe garderob me vete, nje tualet i perbashket dhe dy ballkone me nje pamje fantastike nga deti. Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit. “San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj. Rezidenca do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim lindje – perëndim të cilat do ti japin një ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve. Cmimi i viles 900.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34721
Cmimi: 900.000 €
Siperfaqja: 300.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 4
ID e Pronës: G491

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Parkim
Pishine

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
3.000 €

Jepet me qera super vile ne Teg!

3 BD
3 BA
224.00 m2
Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate