Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 30.58 m2

Okazion!! Shiten ambiente komerciale tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut!

85.624 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shiten ambiente komerciale tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut! Ambientet kan siperfaqe 30.58m², 36.56m² & 64.13m² organizohen ne open space dhe disponojne nje tualet. Ambientet ndodhen ne nje godine me cilesi te larte ndertimi; fasade me terrakote dekorative; dritare termike; izolim akustik dhe termoizolim; vendqendrime çlodhese te gjelberuara; parkim i sigurt ne çdo kohe. Cmimi 2800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35563
Cmimi: 85.624 €
Siperfaqja: 30.58 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G590
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate