Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 6 Tualete
  • 423.60 m2

Shitet Vile Elitare ne San Nicolas Resort Palace!

1.500.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Vile Elitare ne San Nicolas Resort Palace! Vila ka siperfaqe ndertimi 423.6m² & siperfaqe trualli 1000m² duke perfshire katin përdhe te viles , pishinën e cila eshte pishine elitare qe nga koncepti dhe madhesia e saj dhe 2 postet e parkimit. Organizohet ne: kati 0: nje sallon te bollshem, nje ambient gatimi, nje ambient ngrenie, nje dhome gjumi me tualet me vete, 2 tualete ( njeri tualet ne shërbim te pishinës dhe tjetri per ambientin  e ditës ), nje ambient teknik/depo, nje pishinë dhe dy poste parkimi. Kati 1: tre dhoma gjumi me pamje nga deti ku matrimonialja disponon tualet, verand dhe garderob me vete, nje tualet i perbashket dhe nje tualet ne nje nga dhomat e gjumit. Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit. “San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj. Rezidenca do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim lindje – perëndim të cilat do ti japin një ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve. Mundesi pagese me keste. Cmimi 1.500.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34793
Cmimi: 1.500.000 €
Siperfaqja: 423.60 m2
Dhomat total: 7
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 6
ID e Pronës: G498

Specifikimet

Other Features
Garderobe
Ne ndertim
Parkim
Pishine

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
Vila
Qera
1.500 €

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

3 BD
3 BA
300.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate