Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 225.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Bllok!

2.925 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Bllok ne zonen me te frekuentuar dhe me vizibilitet te Tiranes. Ambienti ka siperfaqe 225m² eshte ne katin perdhe, open space, me tualet.. Ka sistem qendror ngohje\ftohje, 2 ashensor, sistem rezerve te energjise elektrike si dhe mundesi parkimi. Godina eshte e mire administruar. Cmimi 13€/m² ( me taksa te perfshira ). Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34804
Cmimi: 2.925 €
Siperfaqja: 225.00 m2
ID e Pronës: G499

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate