Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 2,000.00 m2

Shitet tokë në vijë të parë në Bunec!

340.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet tokë në Bunec. Toka ndodhet në vijë të parë në një pozicion shumë të mirë gjeografik dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 2000m², investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi prona është lehtësisht e përshtatshme për shumllojshmëri biznesesh. Ndodhet në një nga vëndet me te bukura bregdetare në rivierën e Jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë. Mundesi e arte investimi. Cmimi 170€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32408
Cmimi: 340.000 €
Siperfaqja: 2,000.00 m2
ID e Pronës: G187

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
99.645 €

Shitet toke ne Marikaj, Vore!

2,847.00 m2
Toke
Shitje
550.000 €

Shitet toke ne Marikaj, Vore!

10,000.00 m2
Godine
Shitje
400.000 €

Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil!

6 BD
6 BA
630.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate