Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 88.06 m2

Okazion!! Shitet ambient komercial ne Paskuqan, prane Bulevardit te Ri!

80.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet ambient komercial ne Paskuqan, prane Bulevardit te Ri. Ambienti ka siperfaqe 88.06m² dhe organizohet ne open space dhe eshte totalisht fasad xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si butik, klinik, zyre, bar etj..  Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 80.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32400
Cmimi: 80.000 €
Siperfaqja: 88.06 m2
ID e Pronës: G185
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate