Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 2,847.00 m2

Shitet toke ne Marikaj, Vore!

99.645 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Marikaj,Vore me nje siperfaqe prej 2847m². Toka pozicionohet ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres,200 m nga autostrada. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe leje ndertimi. Cmimi 35€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35026
Cmimi: 99.645 €
Siperfaqja: 2,847.00 m2
ID e Pronës: G525

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate