Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 158.48 m2

Shitet njesi sherbimi tek Pazari i Ri!

950.880 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet njesi sherbimi tek Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet ne nje ndertim te ri,pozicionohet ne katin 0,ka nje siperfaqe 158.48m², lartesi 5.30m dhe organizohet ne open space. Me fasade xhami nga te dy hyrjet. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Afati i perfundimit te pallatit eshte Shtator 2023. Mundesi blerje jane dhe 4 garazhe me cmim 35.000€ secili. Cmimi 6000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35029
Cmimi: 950.880 €
Siperfaqja: 158.48 m2
ID e Pronës: G526
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate