Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 3,294.00 m2

Shitet toke ne Farke te Vogel!

329.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Farke te Vogel! Toka ka siperfaqe 3294m² eshte are dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtatshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 100€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32748
Cmimi: 329.400 €
Siperfaqja: 3,294.00 m2
ID e Pronës: G237

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate