Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,350.00 m2

Shitet toke ne Farke te Vogel!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Farke te Vogel, buze rruge prane liqenit. Toka ka siperfaqe 1350m² eshte pemtore dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtatshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 100.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32744
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 1,350.00 m2
ID e Pronës: G236

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
Toke
Shitje
Toke
Shitje
99.645 €

Shitet toke ne Marikaj, Vore!

2,847.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate