Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 187.00 m2

Shitet ambient komercial ne Astir!

149.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Astir! Ambienti ka siperfaqe totale prej 187m², ne 1 ambient te shfrytezueshem si dhe 1 tualet. Njesia ndodhet ne katin -1 ne pallat te ri dhe te mireadministruar.
Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznes pasi ajo ndodhet ne zone shume te populluar si dhe lehtesisht te aksesueshem ne rruget kryesore te qytetit. Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33783
Cmimi: 149.600 €
Siperfaqja: 187.00 m2
ID e Pronës: G367
Kati i: -1

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate