Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 437.00 m2

Shitet kapanon ne Vore!

550.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet kapanon ne Vore! Kapanoni ndodhet ne nje siperfaqe toke 2500m² nga te cilat 437m² jane ndertim. Organizohet ne open space, lartesi 6.5 metra. Ndodhet buze rruges kryesore ne 80 metra gjeresi. Ne prone jane bere punimet per linje trafazore,sistem hidraulik dhe kamera,catia eshte e pershtatshme per panele diellore. Prona eshte ne proces hipotekor, disponon leje ndertimi per te shtuar ndertesen.Cmimi 550 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

 

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39002
Cmimi: 550.000 €
Siperfaqja: 437.00 m2
ID e Pronës: G945

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Shitje
Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Qera
7.542 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

2 BA
2,155.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate