Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ka siperfaqe 105m² dhe organizohet ne open space, disponon zyre me vete, dy tualete, hyrje me fasade xhami. Lartesia e ambjentit eshte 5 meter dhe eshte e investuar ne sistem kondicionimi. Prona eshte e pershtatshme per call center pasi disponon mobilim. Mundesi per ndarje ne dy dyqane. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 250.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38982
Cmimi: 250.000 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G943

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate