Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 764.89 m2

Super Okazion!! Shitet dyqan & garazhd ne Don Bosko!

450.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Super Okazion!! Shitet dyqan & garazhd ne Don Bosko! Dyqani ka siperfaqe 104.89m² organizohet ne open space eshte totalisht fasad xhami dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar. Garazhdi ka siperfaqe 660m². Pronat jane nje mundesi shume e mire investimi dhe mund te sherbejne per shumllojshmeri biznesesh. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 450.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31108
Cmimi: 450.000 €
Siperfaqja: 764.89 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G86
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate