Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 800.00 m2

Shitet Godine 2 kateshe ne Sarande!

500.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Godine 2 kateshe ne Sarande. Godina ka siperfaqe trualli 1000m² dhe siperfaqe totale ndertimi 800m² dhe organizohet ne kati-1 ne magazin me siperfaqe 100m² dhe lartesi 4m, kati 0: lokal & bilardo e cila disponon fasade xhami si dhe kati i 1-re ne palester dhe apartament 2+1. Godina shitet totalisht e mobiluar si ne foto dhe gjithashtu disponon parkim. Prona eshte nje mundesi shume e mire investimi. Cmimi 500.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33341
Cmimi: 500.000 €
Siperfaqja: 800.00 m2
ID e Pronës: G313

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Godine
Shitje
400.000 €

Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil!

6 BD
6 BA
630.00 m2
Godine
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate