Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 86.00 m2

Jepet me qera ambient komercial prane Rruges se Kosovareve!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial prane Rruges se Kosovareve! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe totale 86m² ku 50m² jane ambient i brendshem dhe 36m² verand. Ambienti eshte i organizuar ne open space, disponon nje tualet dhe ka fasade xhami. I shfrytezueshem per market ,after school, farmaci, qender kursesh, parukeri etj. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41876
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 86.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1236

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate