Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Shitet apartament luksoz 1+1 ne Sarande!

185.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament luksoz 1+1 ne Sarande! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 70m² dhe eshte i organizuar ne  nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre luksoze me pajisje te ardhura nga jashte. Eshte i shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Ambienti i ballkonit eshte mjaft reklasues duke ju ofruar nje pamje panoramike te detit. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 185 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33428
Cmimi: 185.000 €
Siperfaqja: 70.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G323

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
90.062 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maji!

1 BD
1 BA
66.25 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate