Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 160.40 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Tirana Garden Building!

352.880 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Tirana Garden Building. Godina eshte nje nga projektet me te vleresuara, si nga pamja por edhe nga cilesia e punimeve dhe materialet e ndertimit. Ka lokacion perfekt ne zemer te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme afer. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 160.4m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone qe lidhen me secilin ambjent te shtepise duke ofruar nje pamje fantastike te Tiranes. Kompleksi eshte nga me te preferuarit ne kryeqytet, ndertim i vitit 2023. Kompleksi eshte projektuar nga nje studio arkitekturore e huaj, e njohur per vepra te ndertuara ne te gjithe boten. Struktura e kompleksit ruan memorien e natyres duke sjelle nje godine kopsht ne gjithe fasaden e propozuar. Kopshtet e varura ofrojne freski dhe hijezim per banoret dhe sherbimet qe do te vendosen ne kete godine. Aromat e luleve, gjelberimi dhe ngjyrat do te sjellin gjithmone nje atmosfere pranverore ne te gjithe zonen. Ka cilesi te larte ndertimi, sipas standarteve europiane. Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat kryesore te Tiranes dhe mjaft te preferuar per banim, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se “Kavajes”, afer sheshit “21 Dhjetori”. Post parkimi i detyrueshem ne vleren 35.000€. Cmimi 2200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 41032
Cmimi: 352.880 €
Siperfaqja: 160.40 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1148
Detaje Extra: post parkimi 35.000€

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate