Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 160.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 me pamje nga deti ne Sarande!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 me pamje nga deti ne Sarande. Apartamenti  ka siperfaqe 160m², ndodhet ne katin e 5-te te pallati te mireadminstruar pa ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte me pamje nga deti  dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Cmimi 125.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32259
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 160.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G166
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate