Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 120.00 m2

Shitet apartament 3+1 ne Sarande!

80.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne Sarande. Apartamenti  ka siperfaqe 120m², ndodhet ne katin e 4-te te pallati te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte me pamje ansore nga deti  dhe eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 80.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32251
Cmimi: 80.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G165
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate