Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 113.40 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Viva Residence, prane qendres Globe!

170.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Viva Residence, ne rrugen Javer Malo prane qendres Globe! Apartamenti ka siperfaqe 113.4m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku ne ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Tek Viva Residence çdo apartament është projektuar të ketë organizim optimal të hapësirave për të plotësuar nevojat e të gjithë familjes. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40677
Cmimi: 170.100 €
Siperfaqja: 113.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1118

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate