Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 395.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Qender!

4.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Qender! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar ne katin 0 dhe ka siperfaqe 395m² me lartesi 4.5 metra. Ambjenti organizohet nga 3 ambjente pune te medha, 4 zyra, 1 ambjent ngrenie, 5 tualete dhe nje koridor shperndares. Ambjentet jane te investuara dhe disponojne sistem kondicionimi. I pershtatshem per ambjente zyrash, kopshte, bar, restorant etj. Cmimi 4000€/muaj neto. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40705
Cmimi: 4.000 €
Siperfaqja: 395.00 m2
Tualete: 5
ID e Pronës: G1121

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate