Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 101.29 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Sheshi Willson!

334.257 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Sheshi Willson! Apartamenti ka siperfaqe 101.29m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Struktura e pozicionuar ne zonen me leitare te Tiranes eshte projektuar me shkallëzime në 3, 4, 5, 6, 7, 8 dhe 9 KATE dhe 2 KATE nentoke. Shtrirja me e madhe e objektit bëhet përgjate rrugës në orientimin jugor, ku për shkak të dendësise së lartë të ambienteve perfitohet një fasadë me ritëm të madh carjesh. Logjika e arkitektures konsiston në trajtimin e një volumi sa më të paster estetikisht. Lëvizjet nga njëri modul vertikal në tjetrin në pozicionim dhe në plan si dhe në ngjyren e elementit dekorativ të kornizes me nje ritem te rregullt carjesh dhe kornizimesh krijojnë një dinamike ritmike në fasadën e ventiluar .Fasada e ventiluar është një sistem veshës i objektit i cili ofron një hapësirë mes panelit të jashtëm dhe pjesës së brendshme (shtresës së izolimit) për të lejuar qarkullimin e ajrit (ventilimin). Veshja me fasadë të ventiluar i siguron objektit një varg avantazhesh përfshirë ruajtjen e temperaturës dhe parandalimin e lagështisë.Rëndësi i është kushtuar dhe rrjetit të aspirimit dhe kondicionimit duke i bërë aspirimin e kuzhinave me linjë të veçantë për çdo apartament dhe sistemi i ngrohje ftohje është me sistem multijet. Apartamentet kane akses te vecante nga ambjentet e sherbimit .Per shkak te gjeresise se vogel te objektit orientimi te jete ne 3 drejtime duke mundesuar vetilim te terthorte dhe drite te bollshme. Cmimi 3300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40762
Cmimi: 334.257 €
Siperfaqja: 101.29 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1124

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate