Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 104.60 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja!

143.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ka siperfaqe 104.6m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje dhome gjumi per femije me dalje ne ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze tulle dhe afati i perfundimit eshte ne dhjetor 2024. Cmimi 143.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41215
Cmimi: 143.000 €
Siperfaqja: 104.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1164

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate