Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 74.50 m2

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik!

132.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik! Apartamenti ka siperfaqe 74.5m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Ne prone jane bere restaurime, shtrim me parket, sistem hidraulik multistart. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 132 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42044
Cmimi: 132.000 €
Siperfaqja: 74.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1250

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate