Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 230.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Bathore!

1.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Bathore! Ambienti ka siperfaqe ndertimi 230m² dhe siperfaqe trualli 1000m², organizohet ne 6 ambiente te ndara te cilat mund te bashkohen.Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si : Mobileri; Punime mermeri ; Servis ;Show room ;Makina me qera ;Magazinim etj.Prona ndodhet buze rruge. Cmimi 1400€/muaj.Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42050
Cmimi: 1.400 €
Siperfaqja: 230.00 m2
ID e Pronës: G1251

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate