Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 94.50 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave!

217.350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave! Apartamenti ndodhet ne nje godine me 6 dhe 9 kate banim dhe 3 kate parkim nen toke, me siperfaqe 94.5m² dhe organizohet nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon ballkon me vete dhe nje tualet. Godina eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 2300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41986
Cmimi: 217.350 €
Siperfaqja: 94.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1246

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate