Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 110.60 m2

Shitet apartament 2+1 ne Residencen Prime, Kamez!

82.950 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Residencen Prime, Kamez! Apartamenti ndodhet ne nje objekt me 1,8 dhe 9 kate banim dhe 1 kat nen toke. Ka siperfaqe 110.6m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne faze suvatimi. Cmimi 750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43206
Cmimi: 82.950 €
Siperfaqja: 110.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1375

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate