Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 82.60 m2

Shitet apartament 1+1+depo tek Kompleksi Aura!

115.640 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1+depo tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka siperfaqe 82.6m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet dhe nje depo. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Apartamenti eshte ne faze tulle. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41242
Cmimi: 115.640 €
Siperfaqja: 82.60 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1167

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate