Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 165.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Tirana Golden Park!

247.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Tirana Golden Park! Apartamenti ka siperfaqe 165m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes , ambjenti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone dhe 2 tualete . Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41413
Cmimi: 247.500 €
Siperfaqja: 165.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1188

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate