Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 50.00 m2

Shitet ambient komercial tek Oxhaku!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Oxhaku. Ka nje siperfaqe prej 50m², ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per market, butik, parukeri etj. Ambienti organizohet ne open space disponon nje tualet dhe ka fasade xhami. Aktualisht i dhene me qera 400€ dhe jane bere investime shtese ne organizim duplex. Pozicionimi buze rruges, e ben ambientin nje mundesi shume te mire investimit. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e bizneseve nga me te ndryshmet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndertim i vitit 2020. Cmimi 100 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32931
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 50.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G263
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate